O nas

POZNAJMY SIĘ – MAMY CZYM SIĘ POCHWALIĆ

Archem jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku chemicznym od 1946r. Sam fakt, że funkcjonujemy już 80 lat świadczy o tym, że znamy się na tym co robimy, przez co można nam zaufać.
Produkujemy ekologiczne, wodno rozpuszczalne kleje. Powszechnie nazywane klejami do klejenia na zimno.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości produkty na bazie polimeru poli(octanu winylu) – PVAc, kopolimeru octanu winylu i etylenu – EVA, polialkoholu winylowego – PVA, jak również kopolimeru estru kwasu akrylowego.
Przed opuszczeniem naszego zakładu produkcyjnego, każdy produkt jest dokładnie przebadany w naszym laboratorium. Dla każdej partii oznaczamy parametry tj: lepkość, zawartość suchej substancji, pH, gęstość, czas otwarty, dokonujemy oceny organoleptycznej czy w niektórych przypadkach nawet wytrzymałość na zrywanie. Musimy mieć pewność, że nasz produkt jest zgodny z Państwa oczekiwaniami. (na życznie klient do każdej partii kleju dajemy świadectwo jakości)
Dodatkowo zapewnimy profesjonalną opiekę handlową, pewną i szybką realizację zamówień oraz fachowe doradztwo techniczne.

Jak działamy

Prosto i konkretnie.

Wprowadzacie nowe produkty, instalujecie nowe linie produkcyjne, czy obecnie stosowany klej nie spełnia Waszych wymagań, chcecie usprawnić proces produkcji z wykorzystaniem posiadanego parku maszyn. Reklamacje I odpady stanowią zbyt wysoki koszt.
Nie ma na co czekać!
Doświadczenie mówi nam, że najczęściej da się lepiej, czyli: Wydajniej, szybciej, mocniej, a dodatkowo to co wszyscy lubią najbardziej -Taniej. Skorzystajcie z naszej wiedzy. Jesteśmy praktykami. Przeanalizujemy co I dlaczego nie idzie tak jak powinno I znajdziemy rozwiązanie problemu.
To nie tak, że zjedliśmy wszystkie rozumy. My codziennie pracujemy z różnymi powierzchniami klejonymi różnymi sposobami przez co nasza wartość doradcza jest bezcenna. Propozycje naszych rozwiązań potwierdzamy I analizujemy przez skrupulatne badania w naszym laboratorium.

Dane kontaktowe

©2024 Wszystkie prawa zastrzeżone